e-katalog
Firmamıza ait ürünlerin 2013 ve 2016 elektronik kataloglarını inceleyebilirsiniz...
HAKKIMIZDA

İsmakina 1986 yılında ticari hayatına 100 m2 ‘lik bir alanda başladı. 100 m2 ile başlayan serüven bugün 15.000 m2 ‘lik fabrikamız ile devam ediyor.

2002 yılından bu yana Avrupa’nın dört bir yanına ihracat yapmaktayız. Başlıca müşterilerimiz; İngiltere, İspanya, İtalya, Danimarka, İsveç, Almanya, İrlanda ve Fransa’dır.

İsmakina hem Türkiye hem Avrupa’da sektörün en önemli ve saygın havlupan üreticilerinden biridir. 100m2’lik alandan 15.000m2 ‘ye giden yolda değişmeyen önceliğimiz kaliteli hizmettir.

Kalite, İsmakina ‘nın ayrılmaz bir parçasıdır. Başarıya giden yolda değişmez mottomuz “ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”dir  

Satış sonrası hızlı ve güvenilir serviste kusursuzluğu benimseyen İsmakina öncü ve yenilikçi duruşu ile sektördeki trendleri şekillendirmekte ve beklentilere yön vermektedir.

Ulusal pazarda İsmakina ürünleri seçkin yapı marketlerinde en beğenilen ve tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

İsmakina üretiminin %99’unu Avrupa ve Birleşik Krallık’a ihraç etmektedir.

Yoğun müşteri taleplerini karşılamak adına 2014 yılında yeni fabrikamıza taşınarak üretim hattımızı iki katına çıkardık.

Yeni fabrikamızda yaklaşık olarak yıllık 500.000 adet havlupan üretimi yapılmaktadır.

250 adet çalışanımızla hizmette sınır tanımıyoruz.

 

MİSYONUMUZ:

Çağdaş ve modern teknolojiyi yakından takip ederek eğitimli ve donanımlı çalışan kadromuzla durmadan kendimizi yenilemek ve geliştirmektir.

VİSYONUMUZ:

Avrupa‘nın bir numaralı havlupan üreticisi olarak ülke ekonomisine olan katkımızı her geçen gün biraz daha arttırmaktır.